رشد ارتباطات هوشمند(راه) - RAH.IR

مروری بر استراتژی های بازاریابی و تحلیل SWOT شرکت «ردبول»
ردبول به معنای «گاو نر قرمز» نام تجاری یک نوشابهٔ انرژی‌زا است که اکنون به یکی از برندهای شناخته شده در جامعه ی فعالیت های ورزشی تبدیل شده است.
از جدیدترین استانداردهای تبلیغات آنلاین جا نمانید!
در طول تابستان، سازمان تبلیغات تعاملی، تازه ترین استانداردهای خود را در خصوص تبلیغات آنلاین و همراه منتشر کرد. این استانداردهای جدید شامل حذف برخی از فعالیت ها هستند که از جمله آن می توان به تبلیغات غول آسایی که تمام صفحه را پوشانده و به کاربر اجازه کلیک کردن نمی دهد اشاره کرد. افزون بر این خطوط راهنمای فناوری های تازه ای اعم از AR، VR و آگهی های 360 درجه را تعریف کرده است.
چگونه تبلیغات موفقی داشته باشیم؟
من به عنوان یک فعال حرفه ای در زمینه بازاریابی و تبلیغات تا سال 2015 هیچ شبکه کابلی را نداشتم. فقط در زمان پخش سریال های جذاب نت فلیکس و برخی از رویدادهای مهم ورزشی زحمت روشن کردن تلویزیون را به خود می دادم. وقتی اولین بار شبکه کابلی خریدم، پس از توضیحات راهنما برای ساعت ها به تبلیغات آن خیره شدم. در هر صورت در شبکه های کابلی تبلیغات بیش از هر چیزی به چشم می خورد. با این حال این تبلیغات به هیچ وجه خسته کننده نبود. همه تیزرها به صورت جذاب، بدیع و سرگرم کننده طراحی شده بودند.
تلفن همراه در تحقیقات بازاریابی چه کاربردی دارد؟
استفاده از این فناوری در سامانه‌های تحقیقات بازار دیجیتال می‌تواند ضمن کاهش هزینه‌ها و تسهیل امور، به ارتقای سرعت و صحت تحقیقات بازاریابی کمک کند.
بلاک‌چین در بازاریابی چه کاربردی دارد؟
فناوری بلاک‌چین با شفافیت بخشیدن به پروسه‌های تبادل اطلاعات، فرصت اعتمادسازی فوق‌العاده‌ای در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد و هدف‌گذاری تبلیغات را دقیق‌تر می‌کند.
نکتات مهم برای اجرای کمپین های تبلیغاتی به وسیله اینفلوینسر مارکتینگ
استفاده از اینفلوینسر ها یک روش خوب و سریع برای رسیدن به جامعه هدف مورد نظر است. برای تبلیغات موثر و پایدار و جذب مشتری باید از افرادی که روی آن‌ ها تاثیر می‌ گذارند استفاده کرد و با اجرای کمپین به آن سرعت بخشید .
چگونه با صرف کمترین هزینه، استارت آپ خود را گسترش دهیم؟
امروزه هیچ‌کس نمی‌تواند انکار کند که یکی از بهترین کارها برای شروع تجارت این است که استارت آپ راه‌اندازی نموده و ایده خود را عملی کنید. اما سؤال اینجاست که چگونه می‌توان یک تجارت موفق راه‌اندازی نمود؟
چگونه به یک تبلیغات موفق دست پیدا کنیم؟
در این دنیای تبلیغاتی و پرزرق‌ و برق، تبلیغات موفق لازمه موفقیت یک تجارت است. شرکت‌های مختلف بخشی از سرمایه خود را برای تبلیغات و معرفی خود به مشتری اختصاص می‌دهند. اما همه تبلیغات موفق نیستند و سرمایه مصرف‌شده را به شما باز نمی گردانند. برای این که در عرصه تبلیغات موفق عمل کنید باید این نکات را رعایت کنید.
بازاریابی محتوا فرصتی بی‌نظیر برای کسب‌وکارهای B2B
اگر شرکت شما به مواد اولیه‌ یک شرکت دیگر نیاز داشته باشد، آیا بعد از تمام شدن یک وبینار تبلیغاتی بیشتر جذب خرید می‌شوید یا اگر آن شرکت نماینده‌ای برای برگزاری یک کارگاه بفرستد یا اسپانسر یک سمینار شود که به آن دعوت شده‌اید؟
چه روش هایی برای افزایش قدرت پیش‌بینی تیم‌های بازاریابی و فروش وجود دارد؟
کسب‌وکارهایی که رشد می‌کنند، باید ایده روشنی داشته باشند از اینکه کجا هستند و کجا می‌خواهند بروند. پیش‌بینی و برآورد فروش بخشی حیاتی از برنامه‌ریزی‌های پیش‌رو است. به‌عنوان یک صاحب کسب‌وکار یا مدیر ارشد، ضروری است که اعداد و ارقام مربوط به فصل‌های آینده را بدانید.
صفحه  از ۳
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری