رشد ارتباطات هوشمند(راه) - RAH.IR

چگونه بازاریابی محتوا به کمک شرکت ها می آید؟
هیچ کسب‌و‌کار کوچکی بدون یک استراتژی دقیق و حساب‌شده نمی‌تواند روزی به کسب‌و‌کاری بزرگ و شناخته‌شده تبدیل شود. استفاده و به‌کارگیری از استراتژی در فضای کسب‌و‌کار امروزی به‌قدری دارای اهمیت شده‌ که تدوین استراتژی در ‌همه‌‌ سطوح سازمان به امری حیاتی بدل شده‌است.
بازاریابی محتوا اولویت دوم بازاریاب های فضای مجازی
بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی محتوا به ترتیب اولویت‌های اول و دوم بازاریاب‌ها در فضای‌مجازی در سال ٢٠١٧ هستند که با رشد سرمایه‌گذاری نیز در این حوزه‌ها همراه بوده است. منبع: statista
کریس اسکینر متفکر حوزه بانکداری را بشناسید
کریس اسکینر یک متفکر حوزه مالی و آینده بانکداری است. بلاگ معروفی با نام «دِفایننسر» دارد که درواقع بازوی علمی «باشگاه خدمات مالی» به ریاست اسکینر است.
ردبول: قهرمان بازاریابی ویدئویی جهان
هر چند بسیاری از برندهای معروف دنیا از محتوای ویدئویی برای پیشبرد استراتژی بازاریابی خود استفاده می‌کنند. اما در این میان برند ردبول با ایجاد تحولی بزرگ در روند بازاریابی ویدئویی موفق شده است توجه همه را به خود جلب کند. در ادامه به بررسی روند تغییر استراتژی بازاریابی ویدئویی برند ردبول می‌پردازیم.
آرماند فیگنبام
آرماند فیگنبام‌ مدیر شركت‌ جنرال‌ الكتریك‌، مشاور تضمین‌ كیفیت‌ ارتش‌ آمریكا، رئیس‌ ASQC (american society of quality control) و بنیانگذار آكادمی‌ بین‌المللی‌ كیفیت‌ و مبتكر واژه‌ "كنترل‌ كیفیت‌ جامع‌" و مؤلف‌ كتابی‌ با همین‌ عنوان‌ است‌.
چگونه به یک فروشنده حرفه‌ای تبدیل شویم؟
یکی از مسایل مهمی که فروشنده را به موفقیت می‌رساند، این است که بتواند فروش را در ذهن مشتری خاطره‌‌انگیز و به یاد ماندنی کند.
آمیخته بازاریابی ؛ کلید افزایش تقاضا
آمیخته بازاریابی مجموعه‌ای از ابزارهای قابل کنترل بازاریابی است که شرکت با در هم آمیختن آنها سعی در پاسخگویی به بازار هدف می نماید. به عبارت دیگر آمیخته بازاریابی دربرگیرنده همه فعالیتهایی است که شرکت می‌تواند با انجام آنها بر میزان تقاضای محصولاتش اثر گذارد.
مفهوم كمپين تبليغاتي بازاريابي چيست؟
برنامه‌های جزئی تبلیغاتی پایان می‌یابد و حتی ممکن است شما تصمیماتی در مورد متحدالشکل کردن لباس‌ها، لوازم اداری مورد استفاده، دکور دفتر و شبیه اینها را در برنامه‌ی بازاریابی خود ببینید.
بازاریابی (Marketing) چیست؟
علم بازاریابی یا مارکتینگ بیش از آنکه یک مفهوم تجاری یا علمی باشد، مفهومی فلسفی است که در ابعاد مختلف ارتباطات و حتی زندگی ما جاریست.
صفحه  از ۲
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری