رشد ارتباطات هوشمند(راه) - RAH.IR

تولیدکنندگان محتوا باید چه مهارت هایی داشته باشند؟
مهم‌ترین مهارت‌های مورد نیاز یک بازاریاب محتوا چیست؟ سال 2014 یک سوم بازاریابان محتوا بر این باور بودند که مشکل اصلی و چالش بزرگ بازاریابی محتوا در نداشتن محتوای حرفه‌ای است. نه تنها پیدا کردن استعداد بازاریابی محتوا حرفه‌ای، کار سختی است، بلکه استخدام فردی با داشتن خصوصیات و مجموعه مهارت‌های متنوع و مورد نیاز برای یک تیم سازمانی یا بازاریابی محتوا کار آسانی نیست.
تفاوت میان مشتری و مصرف کننده چیست؟
در این پست می‌خواهیم به دو مفهومی بپردازیم که برای فروشندگان، بازاریابان، و صاحبان کسب و کار از اهمیت به سزایی برخوردار است. ابتدا تعاریف مختلف از دو واژه «مشتری یا Customer» و «مصرف کننده یا Consumer» بیان می‌شود و سپس به تفاوت و نقش این دو در کسب و کارهای مختلف به همراه مثال‌های کاربردی اشاره می‌گردد.
چگونه فرصتهای کسب و کار را شناسایی کنیم؟
یکی از بزرگترین اشتباهاتی که بعضی از افراد در هنگام ایجاد یک کسب و کار مرتکب می شوند این است که آنها ابتدا یک محصول را انتخاب می کنند و سپس به دنبال پیدا کردن یک بازار مناسب برای آن می‌گردند! اگر شما نیز برای شروع کسب و کار خود از این روش استفاده کرده اید همینجا بایستید و از راهی که آمده اید برگردید!
تمرکز بر گام‌های کوچک پیش از روی آوردن به اهداف بزرگ
پژوهش‌ها نشان داده است که دستاورد‌ها و موفقیت‌های تدریجی مشوق‌ها و انگیزه‌های خوبی در ابتدای کار هستند، اما هر چه به خط پایان نزدیک‌تر می‌شویم، تاثیر ﺁنها محوتر می‌شود.
چگونه بازماندگان شما را فریب می‌دهند؟
می خواهید استیو جابز بعدی باشید؟ از دانشگاه انصراف بدهید و با یکی از رفقای خود در گاراژ خانه پدری یک کسب و کار راه بیندازید! اما چند نفر مدل استیو جابز را جلو رفتند و شکست خوردند؟ کسی نمی داند، درباره آنها کتابی نوشته نمی شود کسی آنها را نمی بیند.
بازاریابی تجارت الکترونیک چیست؟
بازاریابی تجارت الکترونیک، به پروسه ی افزایش فروش با افزایش آگاهی بازار هدف در خصوص محصولات ارایه شده یا برند موردنظر می‌گویند. بازاریابی آنلاین برای فروشگاه های آنلاین (E-commerce) به معنی استفاده از ابزار های دیجیتال به سبکی بوده که بتوان اهداف کلی شرکت را که معمولا فروش و سود بیشتر است را پوشش دهد.
پنج قاعده مهم در بازاریابی فروش اینترنتی
نحوه انتخاب دو یا سه کلمه اول تیتر آگهی بسیار مهم است. از این رو شما باید از کلماتی در ابتدای تیتر فروش خود استفاده کنید که به سرعت توجه خریدار و خواننده را به سوی خود جلب کند.
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری