شرکت رشد ارتباطات هوشمند (راه) - Rah.ir

۱۰- هنر، هنرمندان و خدمات چندرسانه ای
هنرمندان به عنوان قشر فرهیخته و گروه مرجع جامعه مورد توجه و لطف آحاد مردم جامعه هستند. از این رو قشر بزرگی از جمعیت جوانان تمایل دارد تا دز این فضا بتواند ابتکار عملی از خود نشان دهد. ما تصمیم داریم هنر، هنرمندان و ابزار خلق هنر را به طور متناسبی به یکدیگر مرتبط نموده و از قبل این هم افزایی هم صاحبان کسب‌وکار هنری را منتفع نماییم و هم خلاقیت‌های دانش‌پژوهان و جوانان را به منحصه ظهور برسانیم. تمام ابزار کار از منابع مکتوب، منابع چندرسانه‌ای و فضای برگزاری دوره‌های ذیربط را آماده کرده‌ایم. چنانچه شما نیز طالب تولید محصول فاخر به صورت فیلم، سریال، مستند یا آثار موسیقیایی و گرافیکی هستید با ما تماس بگیرید. ما تجربه ارائه طرح‌های نوین در زمینه معماری داخلی و فضای زندگی شما را داریم. ترکیبی از تخصص‌های مختلف به این منظور در دسترس شما قرار گرفته‌اند. برای دیدن آن‌ها جلسه بگذارید.
فیلم و سینما ادامه
سهم خانوار ایرانی از سینما

سهم خانوار ایرانی از سینما

هنر هفتم در سال‌های اخیر رشد قابل‌توجهی داشته است و توانسته خیلی‌ها را به سالن‌های سوت و کور بکشاند و از وضعیت ناامیدکننده قبل فاصله بگیرد.
محبوب‌ترین سینماهای کشور

محبوب‌ترین سینماهای کشور

پردیس‌های کورش، آزادی و هویزه مشهد؛ سه سینمای پرفروش اول کشور هستند
فرهنگ و هنر ادامه
رابرت دنیرو بزرگ‌ترین بازیگر تاریخ سینما

رابرت دنیرو بزرگ‌ترین بازیگر تاریخ سینما

رابرت دنیرو ستاره برخی از خاطره‌انگیز‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای جهان است که قابلیت آن را داشته تا از ایفای یک نقش در یک فیلم به ایفای نقشی کاملا متضاد در فیلمی دیگر روی آورد. اما آیا او می‌تواند بزرگ‌ترین بازیگر تاریخ سینمای جهان باشد؟
توضیح وزارت ارشاد درباره گواهینامه هنرمندان

توضیح وزارت ارشاد درباره گواهینامه هنرمندان

در پی درج گزارش اهدای گواهینامه درجه یک فرهنگ و هنر به 18 سینماگر در هفته گذشته، روابط عمومی وزارت ارشاد درباره این گواهینامه توضیحاتی برای رسانه‌ها ارسال کرد که عینا در زیر درج می‌شود
تازه ها
ده نکته در مورد آنچه با دستان خود انجام دهید

ده نکته در مورد آنچه با دستان خود انجام دهید

آنچه را به طور معمول انجام می دادید ، انجام دهید. اگر شما در ارایه مطالب و مکالمه های معمولی خود از حرکات بدن استفاده می کنید، پس از این حرکات باز هم استفاده کنید. اگر در مکالمات خود از حرکات دست کمی استفاده می کنید ،پس همین کار را در فهماندن و ارایه مطالب انجام دهید.خودتان باشید.
چند توصیه مهم به مجریان و گویندگان عزیز

چند توصیه مهم به مجریان و گویندگان عزیز

گاهی گمان می‌رود همین اندازه که گوینده و مجری بتوانند مخاطب را تسخیر کنند، کافی است که بگوییم آنها ارتباط‌گران خوبی هستند. اشتباه اینجاست که ارتباط، به درستی تعریف نمی‌شود. ارتباط رسانه‌ای مفهومی دو جانبه دارد که با واسطه رسانه شکل می‌گیرد. ارتباط، ابزار هموار کردن درک متقابل میان گوینده و مردم است و این مهم نیازمند ظریف‌ترین و شفاف‌ترین شیوه‌های کلامی و غیر کلامی است.
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری