شرکت رشد ارتباطات هوشمند (راه) - Rah.ir

۲- نرم افزار تحت وب، بانک اطلاعاتی و پایگاههای اطلاع رسانی
عمده تحولات و پیشرفت‌های اخیر انسان در سایه پیشرفت علوم نرم‌افزار بوده است. سیستم‌های نرم‌افزاریِ کاربردی از سالیان قبل در امور اداری، مالی و مدیریتی کشور ما مورد استفاده بوده و هستند. سیستمی که خوب طراحی شده باشد این امکان را به مدیر ذیربط می‌دهد تا بر اساس اطلاعات پردازش شده امکان هزینه و کسب درآمد خود را مدیریت نماید. سیستم‌های تحت وب با امنیت و کارایی بیشتر براساس کارکرد مرورگرهای وب امکان آموزش و کار با نرم‌افزار را برای همه اقشار تسحیل نموده است. نرم‌افزارهای تحت وب این خدمت را در هر زمان و هر مکان و از طریق هر ابزاری ارائه می‌کنند. شما و صاحیان دیگر صنایع و مدیران آگاه به مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای تحت وب یکپارچه و بانک‌های اطلاعاتی تحت وب نیاز دارید که از طریق پایگاه‌های اطلاع‌رسانی شما برای تمامی ذینفعان، اعم از مشتریان، همکاران و تامین‌کنند‌گان سرمایه به تناسب نیاز و به صورت تعاملی قابل بهره‌برداری باشد. ما این خدمات را ارائه می‌کنیم و مضاف بر این، توانایی ارايه خدمات مذکور بر روی بستر جغرافیایی را نیز داریم.
سرویس‌دهی و خدمات دولت الکترونیک ادامه
مزایای دولت الکترونیک

مزایای دولت الکترونیک

دولت الکترونیک مفهومی است که در دهه‌های اخیر در فضای مجازی به شکل گسترده مورد توجه کشورها قرار گرفته است. این شیوه نوین با ارائه خدمات خود، موفقیت‌های بسیاری را به دست آورده …
دولت الکترونیک چیست؟

دولت الکترونیک چیست؟

دولت الكترونيك كه بر پايه اينترنت بنا شده،‌ به تجار و شرکت ها و شهروندان عادي اين امكان را مي دهد كه با سهولت بيشتري از خدمات و اطلاعات سازمان هاي دولتي استفاده كنند. به این ترتیب که آنها هر زمان از شبانه روز و هر روز هفته که بخواهند می توانند به اطلاعات و خدمات دولتی دسترسی داشته باشند.
بانکهای اطلاعاتی افراد و حرف و مکانها ادامه
مزاياى استفاده از بانک اطلاعاتى

مزاياى استفاده از بانک اطلاعاتى

در مراکز خدمات کامپيوترى که سيستم‌هاى کاربردى جداگانه براى هر يک از واحدهاى استفاده کننده ايجاد مى‌شود هم اطلاعات تکرارى در فايل‌هاى مختلف وجود دارد و هم اين اطلاعات در هر فايل بايد جداگانه ايجاد و به هنگام شود. براى نمونه، در يک سازمان بزرگ که سيستم‌هاى جداگانه‌اى براى امور کارکنان، حسابدارى حقوق و دستمزد، صندوق بازنشستگى و امور وام ايجاد شده است اطلاعات مشترکى مانند مشخصات شناسائى و ميزان حقوق کارکنان در هر يک از فايل‌هاى سيستم‌هاى جداگانه مزبور وجود دارد که در هر نوبت تغيير هر يک، فايل‌هاى شامل مشخصات مزبور بايد توسط برنامه‌هاى سيستم کاربردى مربوطه به هنگام شود. با استفاده مشترک کليه اين سيستم‌هاى کاربردى از يک بانک اطلاعاتي، مشخصات کارکنان فقط در يک‌جا وجود خواهد داشت و فقط يک بار به هنگام مى‌شود.
مدال آوران المپیک 2016

مدال آوران المپیک 2016

کاروان ورزشی کشورمان که با 63 ورزشکار راهی المپیک ریو شده بود، بالاخره به کار خود پایان داد. نتیجه کار ورزشکاران وطن به اندازه کافی جالب نبود و خصوصا در مقایسه با المپیک 2012 لندن (با 4 طلا، 5 نقره و 3 برنز که بعدها به دلیل دوپینگ یک وزنه‌بردار، کیانوش رستمی نقره‌ای شد و ترکیب مدال‌های ایران به 4 طلا، 6 نقره و 2 برنز تغییر یافت) افت داشت. کاروان امام رضا در ریو 2016 تنها 3 مدال طلا، یک مدال نقره و 4 مدال برنز به کسب کرد.
تازه ها
جوملا چیست؟

جوملا چیست؟

جوملا! یک سیستم مدیریت محتوا فوق العاده تحت وب است که در ساختن وب سایت و دیگر برنامه های تحت اینترنت به شما کمک می کند. مهم تر اینکه جوملا یک برنامه open source میباشد که به طور رایگان دراختیار همه قرار دارد.
دیگر رمز های خود را فراموش نکنید!

دیگر رمز های خود را فراموش نکنید!

اهمیت حفظ و نگه داری از کلمات عبور در دنیای مجازی بر کسی پوشیده نیست. اکثرا عادت داریم برای تمامی حساب های اینترنتی یک کلمه عبور مشترک به کار ببریم که گهگاه به راحتی قابل حدس زدن توسط بقیه است. ولی این از نظر امنیتی کاملا اشتباه است، چون اگر یکی از آنها لو برود خواه ناخواه مابقی حساب ها هم در معرض خطر قرار می گیرند.
مت مولنوگ

مت مولنوگ

مت چارلز مولنوگ (به انگلیسی: Matt Mullenweg) یک کارآفرین ساکن در سان فرانسیسکو، کالیفرنیا زندگی می‌کند. او سازندهٔ نرم‌افزار وب‌نویسی متن‌باز وردپرس و بنیانگذار شرکت اتوماتیک است.
>
<
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری