رشد ارتباطات هوشمند(راه) - RAH.IR

چه راه هایی برای توسعه وب سایت خود در سال های آینده وجود دارد؟
توسعه و به‌روز نمودن وب‌سایت چیزی بیشتر از تغییر مطالب و تصاویر است. تغییر و بهینه‌سازی وب‌سایت به معنای استفاده از تکنولوژی‌های نوین، تغییر دامنه و بهینه‌سازی سئو، است. به این فکر کنید که وب‌سایت شما در ۲ سال، ۵ سال و ۱۰ سال گذشته چگونه بود. مطمئناً از نسخه امروزش کاملاً متفاوت بود.
سئوکردن یا پرداخت به ازای هر کلیک؛ کدام یک موثرتر است؟
با استفاده از ابزار مناسب به کسب وکارتان کمک کنید تا در فضای آنلاین به موفقیت برسید. مزایا و معایب سئوکردن و پرداخت به ازای هر کلیک را بررسی و هر کدام را برای کسب و کار خود ارزیابی کنید.
نرخ پرش bounce rate چیست و چگونه آن را بهینه سازی کنیم؟
نرخ پرش یا bounce rate یکی از مهمترین و در عین حال گیج کننده ترین پارامترهای گوگل آنالیتیکس است که با بررسی و تحلیل دقیق آن می توانید به بهینه سازی سایت خود کمک فراوانی کنید.
تجربه کاربری (User Experience)چیست؟
نوع استفاده ای که کاربر از سایت شما دارد و تعاملی که میتواند با سایت برقرار کند رابطه مستقیم با رتبه سایت شما در نتایج جست و جو دارد و امروزه موتورهای جست و جو به کیفیت تجربه کاربری به عنوان یکی از عوامل مهم سئو داخلی On Page SEO سایت اهمیت می دهند.
در برنامه نویسی اندروید چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟
تو این مدتی که برنامه نویسی اندروید انجام میدم یه سری مسائل رو تجربه کردم یا تو وب سایت ها دیدم یا از بقیه شنیدم که تو این پست روش صحیح برخورد باهاشون رو بیان میکنم امیدوارم واستون مفید باشه.
چگونه یک بک لینک بسازیم؟
اگر به سئو اهمیت می‌دهید، مهم است که یک آنالیز جامع از بک‌لینک‌های خود داشته باشد و نقاط قوت و ضعف سایت خود را پیدا کنید. بک‌لینک‌های خوب به شما کمک خواهند کرد تا در گوگل و سایر موتورهای جستجو رتبه بهتری را کسب کنید. از طرف دیگر، بک‌لینک‌های بد می‌توانند باعث کاهش رتبه شما در موتورهای جستجو شوند و حتی وب‌سایت شما را نیز پنالتی کنند. بنابراین برای اجتناب از قرارگرفتن در موقعیت‌های ناخواسته، باید همیشه یک تناسب معقول میان بک‌لینک‌های بد و خوب برقرار کنید.
قیمت طراحی سایت در ایران چگونه تعیین می‌شود؟
با موفقیت شرکت ها بزرگ و استارت آپ های نوپا در فضای اینترنت و شکل گیری روش های درآمدزایی متنوع از طریق این بستر؛ شرکت ها و تجارت های سنتی تصمیم به ورود به اینترنت و راه اندازی سایت های شرکتی و فروشگاهی نموده اند.
تاثیر بسزای سرعت بارگذاری وب در رضایت کاربران (+راهکار)
سرعت بارگذاری وب سایت تاثیر بسیار زیادی در موفقیت و رضایت کاربران آن سایت دارد. کاربران اینترنت به سایت‌هایی که با سرعت کمی بارگذاری می شوند علاقه ای ندارند و ممکن است از این سایت ها خارج شوند و به سایت دیگری مراجعه کنند.
۳ عامل مهم در طراحی و موفقیت وب سایت رستوران
داشتن وب سایت رستوران این روزها برای هر مسئول بازاریابی یا به عبارتی مسئول تشریفات رستوران بسیار با اهمیت است. امروزه روند کارها و فعالیت‌ها به این صورت است که فرد پیش از تصمیم گیری و حضور در محل رستوران، ابتدا اقدام به جمع آوری اطلاعات در مورد آن در فضای مجازی می‌کند.
مت مولنوگ
مت چارلز مولنوگ (به انگلیسی: Matt Mullenweg) یک کارآفرین ساکن در سان فرانسیسکو، کالیفرنیا زندگی می‌کند. او سازندهٔ نرم‌افزار وب‌نویسی متن‌باز وردپرس و بنیانگذار شرکت اتوماتیک است.
صفحه  از ۲
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری