رشد ارتباطات هوشمند(راه) - RAH.IR

تحليل SWOT به زبان ساده و كاربردی، يافتن فرصت هاي جديد و از بين بردن تهديدها
تحليلSWOT يك تكنيك كاربرديست براي فهميدن نقاط قوت(strengths)، نقاط ضعف(weaknesses) و شناسايي فرصت هاي پيش رو(opportunities) و تهديدهايي(threats) كه با آن مواجه مي شويم.
مسابقه بزرگ امارات برای برنامه نویسان (The one million arab coders )
در این طرح قرار است که یک میلیون جوان عرب بطور کاملا رایگان برنامه نویسی و کد نویسی را فراگیرند.
7 کتاب پیشنهادی مدیرعامل مایکروسافت برای رهبری هوشمندانه‌تر
کسانی که قبل یا بعد از مدیرعاملی ساتیا نادلا در سال ۲۰۱۴ وی را می‌شناسند یا وی همکاری داشته‌اند، از اهمیت کتابها برای وی خبر دارند. او مرتبا کتاب می‌خواند، به بقیه پیشنهادشان می‌دهد، و هنگامی که از رویکردش برای مدیریت یکی از بزرگترین شرکتهای کره زمین صحبت می‌کند مرتبا به درسهایی اشاره می‌کند که از کتابها آموخته است.
تفکر استراتژیک چیست؟
اگر رویکردهای «نوین» استراتژی نبود، امروز استراتژی (همچون بسیاری از مفاهیم دیگر مدیریتی) به تاریخ ادبیات مدیریتی سپرده شده بود. دلیل این امر عدم تطابق ماهیت رویکردهای «کلاسیک» استراتژی با محیط کسب و کار امروز است.
ریشه یابی تفکر و برنامه ریزی استراتژیک
در محیطی که ویژگی آن پیچیدگی و تغییر مستمر است، گفته می شود که ظرفیت نوآوری و تفکر استراتژیک واگرا بسیار بیشتر از برنامه‌ریزی استراتژیک محافظه کارانه و همگرا، به عنوان هسته مرکزی خلق مزیت رقابتی به حساب می آیند.
برنامه‌ریزی استراتژیک در دهه‌های اخیر همواره دغدغه مدیران بوده است. به‌خصوص در سالیان اخیر که شرایط ناپایدار و تغییرات تکنولوژی سایه خود را بر سر اداره‌ی کسب‌و‌کارها گسترانده است. از آنجایی که در همین ایام فناوری‌های اطلاعاتی حضور پررنگی در همه سیستم‌های اجرایی و مدیریتی به کار گرفته شده‌اند، انتظار می رود ماحصل اجرای برنامه‌ریزی استراتژیک به کارگیری حداکثر مزایای فناوری اطلاعات در کسب‌و‌کارِ موضوع برنامه‌ریزی شده باشد. این مجموعه توانایی امه‌ریزی در سطوح مختلف از فاز شناخت تا ارائه طرح و اجرای پروژه‌های عملیاتی را دارا می‌باشد و تجارب متعددی در زمینه اتوماسیون فرآیندهای کسب‌وکار داشته است.
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری