معاون شرکت مخابرات ايران گفت: تعرفه سرويس‌‌ شماره‌هاي ۹۰۹ کشوري و ارزش افزوده مخابرات شامل سرگرمي، بازي، مسابقه و مشاوره طبق توافق ارائه‌دهنده بستر ارتباطي و ارائه‌دهنده محتوا تعيين و به اطلاع رگولاتوري رسانده مي‌شود.
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۳ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 30
 داود زارعيان در خصوص تعرفه سرويس‌هاي ارزش افزوده و شبکه IN مانند شمار‌ه‌هاي 909 که با رديف هوشمند کشوري در قبوض تلفن‌ ثابت درج مي‌شود، اظهارداشت: تعرفه سرويس‌هاي ارزش افزوده مخابرات و سرويس‌هاي IN کشوري زيرساخت طبق توافق ارائه دهنده بستر ارتباطي و ارائه دهنده محتوا تعيين مي‌شود.

 
معاون شرکت مخابرات ايران افزود: يکي از سرويس‌هاي ارزش افزوده تلفن‌ثابت IN است که در دو نوع کشوري و استاني ارائه مي‌شود.  IN کشوري توسط شرکت ارتباطات زيرساخت و IN  استاني توسط شرکت مخابرات ايران ارائه مي‌شود که فعلاً بيشتر در مخابرات استان تهران داير شده است.

 
IN مختصر شده Intelligent Network است.

 
وي ادامه داد: از ديگر انواع سرويس‌هاي ارزش افزوده که در غالب چند شرکت به مشترکان مخابرات ارائه مي‌شوند سرويس 8 ستاره است که از سوي شرکت مبين‌وان تهيه مي‌شود.

 
وي در نحوه تعيين تعرفه اين سرويس‌ها، گفت: در شماره‌هاي 909 و خدمات ارزش افزوده مخابرات، سرويس‌هايي از جمله سرگرمي، بازي، مسابقه و مشاوره وجود دارد که تعرفه سرويس‌هاي شماره‌هاي 909 کشوري، طبق توافق شرکت زيرساخت و ارائه کننده خدمت (محتوا) تعيين مي‌شود و به اطلاع سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي مي‌رسد. تعرفه سرويس‌هاي ارزش افزوده مخابرات نيز به اطلاع رگولاتوري رسانده مي‌شود.

 
زارعيان تصريح کرد: هزينه استفاده از شماره‌هاي هوشمند کشوري شامل شماره‌هاي 909 در رديف هوشمند کشوري در قبض تلفن ثابت درج مي‌شوند و هزينه استفاده از سرويس‌هاي ارزش افزوده مخابرات مانند 8* نيز در رديفي با عنوان « ارزش افزوده» نوشته مي‌شود و تعرفه اين دو خدمت از هم‌تفکيک شده است.

 
سخنگوي شرکت مخابرات ايران تاکيد کرد: با توجه به اينکه در ابتداي تماس با شماره‌هاي 909 و خدمات ارزش افزوده مخابرات، هزينه استفاده از سرويس به اطلاع مشترک رسانده مي‌شود و ادامه مکالمه بايد به تاييد مشترک برسد، مشترکان در استفاده از سرويس‌ها مختار و مطلع هستند.  
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
0
0
به این میگن کلاهبرداری رسمی و قانونی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: