شرکت رشد ارتباطات هوشمند (راه) rah.ir و سایت خبری تحلیلی rahnews.com

 آماری جالب از فعالیت ۸۰۰ میلیون کاربر چینی در اینترنت
 در چین ۸۰۰ میلیون شهروند این کشور کاربر اینترنت هستند و ۹۸ درصد آنها با گوشی هوشمند وارد این شبکه جهانی می‌شوند.
شرکت‌های بزرگ چگونه موفقیت خود را پس می‌گیرند؟
سرویس Google Video شرکت گوگل را خیلی‌ها و به‌خصوص نسل جدید نمی‌شناسند. این در حالی است که مدت زیادی از زمانی که قرار بود این سرویس، یکی از مهم‌ترین پروژه‌های غول تکنولوژی دنیا باشد، نمی‌گذرد.
سخنرانی پریسا تبریز از مدیران امنیت گوگل در کنفرانس Blackhat 2018
خانم پریسا تبریز که از متخصصان ایرانی الاصل و زبده امنیتی دنیا و مدیر امنیت گوگل است ساعاتی پیش در کنفرانس امنیتی Blackhat 2018 در آمریکا به روی استیج رفت و سخنرانی کرد. در گوگل به پریسا تبریز لقب "شاهزاده امنیت" داده اند.
در تهیه برنامه تولید محتوا به چه مواردی توجه می شود؟
یکی از کارهای جدی که باید در هر سایتی انجام شود، تدوین برنامه تولید محتوا است. محتوا به متون یا عکس هایی گفته میشود که به شکل مقالات یا توضیحات در سایت شما قرار میگیرد.
سازمان‌ها در چه مواردی از تحلیل داده‌ها استفاده می‌کنند؟
«ذخیره کردن هر چیز» (Store Everything) و «تحلیل هر چیز» (Analyze Everything) از اصطلاحات رایج در حوزه‌ی IT است که باعث می‌شود شرکت‌ها دریایی از داده‌ها ایجاد کرده و از نرم‌افزارهای تحلیلی استفاده کنند.
۱۱ راهکار  برای افزایش میانگین زمان ماندن کاربر در سایت
مخاطبانی که صرفا با یک نگاه اجمالی از وب‌سایت شما می‌گذرند، معمولا تبدیل به یک مشتری و مخاطب ثابت نخواهند شد. پس طبیعی است که در پی این باشید که مخاطبان‌تان مدت زمان بیشتری را در وب‌سایت شما صرف کنند.علاوه بر این، گوگل نیز براساس همین نرخ میزان علاقه‌ی کاربران به شما را می‌سنجد. در این مطلب قصد داریم تا ۱۱ هک برای افزایش نرخ ماندن کاربر در سایت شما را معرفی و بررسی کنیم.
ویلیام سیلی گوسه
ویلیام سیلی گوسه (به انگلیسی: William Sealy Gosset) ‏ (۱۳ ژوئن ۱۸۷۶ − ۱۶ اکتبر ۱۹۳۷) آماردانی مشهور که با نام مستعار دانشجو کارهایش را در زمینه توزیع تی-استودنت منتشر کرد.
داده کاوی (Data Mining) چیست؟
داده کاوی یعنی استخراج اطلاعات گرانبها از حجم عظیم معادن داده ها. فلسفه ی داده کاوی این است که با شناخت درست از گذشته، آینده را می توان پیش بینی کرد.
انواع دسته بندی کلان داده
امروزه در اكثر سازمانها، داده‌ها به سرعت در حال جمع آوري و ذخيره شدن مي باشند. اما مي توان ادعا كرد كه عليرغم اين حجم انبوه‌داده‌ها، امروزه سازمانها با فقر دانش در تصميم گيري روبرو هستند.
تمام اطلاعاتی که شما به عنوان صاحب یک کسب‌وکار به آن دسترسی دارید، اعم از اطلاعات درباره محصول، مشتریان و محیط کسب‌وکار شما مجموعه گرانقدری هستند که می‌توانند مسیر آینده شما را در شرایط رقابتی بازار تعیین نمایند. تجزیه و تحلیل این داده‌ها از سطوح پایین شروع شده و تا حداکثر پیچیدگی بر اساس پارامترهای زمانی و مکانی و تغییرات محیط پیرامونی می‌توانند فرموله شوند، به نحوی که با خلاصه کردن نتایج حاصله مدیر ذیربط قدرت تصمیم‌گیری پیدا نماید، این کار تخصص ماست.
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری