شرکت رشد ارتباطات هوشمند (راه) rah.ir و سایت خبری تحلیلی rahnews.com

در بانکداری دیجیتال آینده شعب چگونه خواهد شد؟
یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های شناختی ما از بانک‌ها شعب آن‌ها است. شعبی که تا همین امروز تعداد آن‌ها تعیین‌کننده بزرگی بانک‌ها بوده است.
استراتژی کسب و کار در فضای رقابتی
تغییر و تحول ساختاری همواره در نظام دولتی كشور به عنوان یك راه حل اساسی مورد توجه بوده و دولتها در دوره های مختلف كوشیده اند تا از این طریق نظام اداری را متحول ساخته و اصلاح نمایند. تغییرات تشكیلاتی متعدد و متنوع نشانگر این گرایش متولیان ساختار كلان دولت است. اما نكته ای كه در این میان مغفول مانده است كاركرد ساختار دولت است.
چهار دسته اصلي کسب‌وکارهای کوچک و علت اهمیت آنها
آمریکا به کسب‌وکارهای کوچک علاقه دارد. در یک همه پرسی در سال 2010 که توسط مرکز تحقیقاتی پیو(pew) انجام شد، مشخص شد که مردم به کسب‌وکارهای کوچک نسبت به بقیه موسسه‌ها در کشور، نگاه مثبت‌تری دارند. این گونه‌ کسب‌وکار، حتی از دانشگاه‌ها و شرکت‌های فناوری محور نیز جلوتر هستند. با توجه به گفته جنت یالن در یک سخنرانی، «یافتن فرصتی برای ایجاد یک کسب‌وکار، همواره یکی از مهم‌ترین رویاهای یک آمریکایی بوده است».
فرآیندهای کسب و کار
در عصر فناوري اطلاعات و ارتباطات که چند دهه از عمر آن سپري گشته است، تحولاتي وسيع در زمينه بکارگيري سيستم‌هاي اطلاعاتي و سازمان‌دهي فعاليتهاي بنگاه¬هاي اقتصادي با استفاده از IT رخ داده است.
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری