شرکت رشد ارتباطات هوشمند (راه) rah.ir و سایت خبری تحلیلی rahnews.com

اروپایی‌ها چقدر احساس سلامتی می‌کنند؟
بیش از دو سوم از افراد بالای ۱۶ سال یعنی ۶۷.۵٪ از اشخاصی که در اتحادیه اروپا زندگی می‌کنند وضعیت سلامتی خود را در سال ۲۰۱۶ خوب یا خیلی خوب توصیف کرده‌اند. در مقابل این افراد سالم، یک دهم از جمعیت یعنی ۸.۸٪ وضعیت سلامتی خود را بد یا بسیار بد توصیف کرده‌اند.
سیب پخته درمان کننده وسواس، سرفه‌های خشک و افسردگی
سیب در متون طب سنتی ایران به نام تفاح آمده است. این میوه که در تمام فصول قابل دسترسی است فواید متنوعی دارد. سیب پخته درمان کننده وسواس، سرفه‌های خشک و افسردگی دانشجوی دکتری تخصصی طب سنتی ایران دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: سیب پخته آن برای سرفه های خشک بسیار موثر است, در درمان وسواس، افسردگی، لاغری مفرط و تب بکار می رود.
دکتر کوروش صمد پور
فارغ التحصیل پزشکی از دانشگاه تهران MD
نظام پزشکی 35460 سابقه 23 سال طبابت
دکتر احمدرضا درستی
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران
متخصص تغذيه از انگلستان استاد دانشگاه علوم پزشکي تهران
رژیم مدیترانه ای
رژیم مدیترانه ای محبوب‌ترین رژیم غذایی
در بین همه برنامه‌های غذایی موفق یک قانون طلایی وجود دارد که همه متخصصان تغذیه روی آن تاکید دارند : استفاده از میوها و سبزی‌ها ، غذاهای دریایی و گوشت سفید ، این قانون طلایی در واقع اصول رژیم غذایی مدیترانه‌ای را تشکیل می‌دهد و به همین دلیل هم این رژیم غذایی را به محبوب‌ترین رژیم غذایی تبدیل کرده است.
گسترش فناوری نوین رسانه در حوزه سلامت جسمی و روانی همپای پیشرفت‌های دیجیتالی در طراحی و ساخت گجت‌های جدید و ارتباطات شبکه‌ای صورت گرفته است. آنچه شما برای زندگی روزمره سالم خود نیاز دارید تغذیه سالم، تن و فکر سالم و گذران درست اوقات فراغت است. ما مشورت و آموزش‌های لازم را در این مسیر به شما می دهیم و کمک می کنیم تا به خوبی از اوقات فراغت خود با حس مفید بودن استفااده نمایید. اپ‌های کنترل پزشکی و سیستم‌های نظارتی هم اکنون برای اکثر فعالیت‌ها در دسترس هستند. منایع چندرسانه‌ای و مشاوره تخصصی ما در این مسیر همراه شما خواهد بود. صفحات ما را ببینید و با ما تماس بگیرید.
ارسال فایل به شرکت
اینجا می توانید فایل های نوشتاری, شنیداری و تصویری خود را برای ما راسال کنید.
بارگذاری