کد خبر: ۱۶۲۷
دیدار تیم‌های پرسپولیس و کاشیما با تساوی بدون گل تمام شد و نماینده ژاپن با پیروزی دو بر صفر در مجموع دو بازی رفت و برگشت قهرمان آسیا شد.
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۳ - ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 11

 

تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز موجب قهرمانی نماینده ژاپن و عصبانیت و افسوس پرسپولیسی‌ها به خاطر از دست رفتن جام شد.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و کاشیما با تساوی بدون گل تمام شد و نماینده ژاپن با پیروزی دو بر صفر در مجموع دو بازی رفت و برگشت قهرمان آسیا شد.

حواشی نیمه اول:

با وجود صدای زیاد تشویق پرسپولیسی‌ها، اندک تماشاگران کاشیما دست از تشویق تیم مورد علاقه خود برنداشتند و مرتبا تیم خود را حمایت می‌کردند.

برانکو ایوانکوویچ هم مانند تماشاگران پرسپولیس با استرس زیادی بازی را کرد؛ به طوری که روی هر فرصت از دست رفته تیمش، افسوس خورد.

شیخ سلمان با تکیه گاه کردن دست زیر چانه‌اش، به دقت مشغول تماشای این بازی بود و صحنه‌ای این دیدار مهیج را از دست نداد.

در حالی که کاشیما با فشار زیادی اجازه خروج توپ از دهانه دروازه پرسپولیس را نمی‌داد، علیرضا بیرانوند در مواجهه با مهاجم خطرناک کاشیما با سرتوپ سریع و به موقع مهاجم ژاپنی را فریب داد و به موجب پایان یافتن فشار این تیم شد که برخی از هواداران او را تشویق و برخی هم نسبت به این حرکت خطرناک بیرانوند معترض شدند.

بازیکنان پرسپولیس به خاطر زمین خوردن و مصدومیت شجاع خلیل زاده در انتطار رعایت بازی جوانمردانه از سوی بازیکنان کاشیما بودند اما مهاجم این تیم پس از مکث کوتاه، با توپ به سمت دروازه بیرانوند حمله کرد که با غافلگیری سرخپوشان همراه بود اما پس از دفع توپ، بازیکنان پرسپولیس به سمت ژاپنی موردنظر یورش بردند که با مداخله داور و سایر بازیکنان اتفاقی نیافتاد.

بازیکنان کاشیما از هر فرصتی برای کاهش سرعت بازی استفاده کردند که در مواقعی بازیکنان پرسپولسس نسبت به این موضوع معترض بودند.

در سراسر این نیمه، تماشاگران پرسپولیس مرتبا به خاطر هر موقعیت کوچکی که روی دروازه خودی یا حریف خلق شد، عصبی شدند و افسوس خوردند.

حواشی نیمه دوم:

برانکو در نیمه دوم کمتر در کنار زمین حاضر شد و استرس و اضطراب نیمه نخست را نداشت؛ هر چند در صحنه‌های خطرناک بابت فرصت‌سوزی بازیکنانش حسرت خورد.

مشعل ورزشگاه آزادی بعد از گذشت یک نیمه از این دیدار خاموش شد تا در فرصت‌ها و بازی‌های دیگر استفاده شود.

راه پله‌ها و راه روهای ورزشگاه آزادی در دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا مملو از جمعیت بود تا یک بار دیگر نحوه بلیت فروشی زیر سوال رود چرا که طبق شواهد موجود، تعدادی از تماشاگران بدون داشتم بلیت وارد ورزشگاه شدند.

مصدمیت انصاری در نیمه دوم و در اوج حملات پرسپولیس خبری بدی برای کادرفنی و تماشاگران این تیم بود چرا که برانکو مجبور به استفاده از بازیکن جوان تیمش، احسان علوان شد.

چند بازیکن پرسپولیس از جمله شجاع خلیل‌زاده و شایان مصلح به دنبال درگیری با ژاپنی‌ها بودند که بازیکنان کاشیما پس از عصبی کردن بازیکنان پرسپولیس، از مهلکه خارج شدند.

اسحاق جهانگیری پیش از دقیقه ۸۰ ورزشگاه را ترک کرد.

در اواخر این بازی هیجان به اوج خود رسید و پرسپولیسی‌ها به خاطر از دست رفتن فرصت‌های گلزنی ناراحت و عصبانی بودند و هر چیزی را که به دستشان رسید، پرتاب کردند.

منبع: ایسنا

 

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
فیلم
آب و هوا
كمينه:۱۷.۶۲°
بیشینه:۱۷.۶۲°
وضعيت:نيمه ابري
سرعت باد:۰ km/h
رطوبت:۵۱%
 
۱۷.۶۲ | ۱۷.۶۲
تصاویر