کد خبر: ۱۲۶۷
بنیانگذار اینستاگرام ضمن رونمایی از "تلویزیون" این شبکه اجتماعی اعلام کرد که شمار کاربران آن از مرز یک میلیارد گذشته است. ایرانیان پس از مشکلاتی که دولت برای تلگرام ایجاد کرد، بیش از پیش به این شبکه روآورده‌اند.
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۸ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 August 04

کوین سیستروم، بنیانگذار اینستاگرام در مراسم معرفی IGTV (تلویزیون اینستاگرامی) اظهار داشت که امسال نیز مانند سال گذشته‌ی میلادی حدود ۲۰۰ میلیون کاربر به این شبکه‌ی اجتماعی افزوده شده است.

سپتامبر ۲۰۱۷ اینستاگرام اعلام کرده بود که شمار کاربران آن نسبت به سال ۲۰۱۶ نزدیک به ۲۰۰ میلیون نفر افزایش یافته و به ۸۰۰ میلیون نفر رسیده است.

اینستاگرام پس از اپلیکشن‌های فیسبوک، فسیبوک مسنجر و واتس‌اپ چهارمین اپلیکیشن وابسته به فیسبوک است که شمار کاربران آن از مرز یک میلیارد نفر می‌گذرد.

از شمار کاربران ایرانی اینستاگرام آماری در دست نیست، چند تن از فعالان اجتماعی به این نتیجه رسیده است که پس از ایجاد مشکلاتی از سوی دولت برای تلگرام، تعداد زیادی از فعالان اینترنتی به اینستاگرام و توئیتر روآورده‌اند.

تلویزیون اینستاگرامی ( IGTV)

کوین سیستروم آمار کاربران اینستاگرام را در مراسم رونمایی "تلویزیون" این شبکه‌ی اجتماعی اعلام کرد. کاربران اینستاگرام از این پس می‌توانند ویدئوهایی تا سقف ۶۰ دقیقه را منتشر کنند. آنها تاکنون امکان انتشار ویدئوهای ۶۰ ثانیه‌ای را داشتند.

مهم‌ترین ویژگی "تلویزیون" اینستاگرام اندازه‌ی تصویر آن است که بر خلاف تلویز‌یون‌های عادی عریض نبوده بلکه عمودی است. این گونه تصویر برای استفاده در تلفن همراه مناسب‌تر است.

کوین سیستروم معتقد است که اکثر جوانان در کشورهای گوناگون به تلویزیون علاقه‌ی چندانی ندارند و برای تماشای تصاویر متحرک بیش از پیش از تلفن‌های همراه استفاده می‌کنند.

اگر مایل به استفاده از اپلیکشن "تلویزیون" اینستاگرام هستید، باید ابتدا آخرین نسخه‌ی اینستاگرام را روی تلفن همراه خود نصب کنید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :