فالون فاطمی می دانست که ارتباطات حرفه ای که در طول زندگی حرفه­ای خود داشته بسیار ارزشمند بوده است. در واقع، او در زمان مناسب شرکتی را برای معرفی افراد یا مشاغل به منابع مفید ایجاد کرد.
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۲ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - 2017 September 13

هدف شرکت Node فاطمی که در سال ۲۰۱۵ راه اندازی شد، تغییر کشف اطلاعات با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی است. شرکت او در روز سه شنبه از وضعیت خاموش خود بیرون آمد و اعلام کرد ۱۶٫۳ میلیون دلار از سرمایه سرمایه­گذارانی مانند مارک کوبان، شرکت اولون ونچرزو شرکای کنعان را به خود اختصاص داده است.

فاطمی، یکی از ساکنین سیلیکون ولی، زمانی که تنها ۱۹ سال داشت، کار خود را به عنوان یک تحلیلگر مالی برای همکاری­های استراتژیک جهانی در گوگل آغاز کرد. در آن زمان، او جوان ترین کارمند شرکت بود. او پس از شش سال غول رسانه ای را ترک کرد، اما همچنان در استارت­آپ­ها، به­ویژه توسعه جهانی و ایجاد مشارکت­های استراتژیک کار می­کرد. هرچه ارتباطات فاطمی بیشتر می­شد، آگاهی او از عملکرد گرهی (یا نقطه مرکزی) خود در شبکه کاری­اش افزایش می­یافت. این موضوع الهام بخش ایجاد شرکتی بود که در جهت تسهیل کار او عمل می­کرد.

فاطمی ۳۱ ساله و مدیرعامل شرکت Node می­گوید: «من به وجود یک مسأله اکتشافی تحقیقاتی بزرگتر پی بردم که در شبکه خود آن را در مقیاس بسیار کوچکتری حل کردم». «اما واقعا چطور می­توانیم از تکنولوژی برای سرعت بخشیدن به دستیابی به نیکبختی استفاده کنیم؟»

فاطمی تنها کارمندی بود کهNode  را راه اندازی کرد. در حال حاضر، این شرکت ۲۲ کارمند تمام وقت دارد و در حال کار بر روی اولین نرم افزار خود است. این نرم­افزار برای تسهیل کشف مشتری برای تیم­های فروش و بازاریابی طراحی شده است. شرکت Node برای کمک به برقراری ارتباط میان مردم و شرکت­ها با منابع استراتژیک در زمان­های سودمند از فناوری A.I. اختصاصی استفاده می­کند. برای مثال،Node  تماس با یک فرد خاص را به یک نماینده فروش توصیه نموده و جزئیاتی را در مورد اینکه چرا در حال حاضر این شخص یک نقطه اتصال قوی است، به او ارائه می­کند.

فاطمی می­خواهد در آینده برخی ابعاد شرکت Node را گسترش دهد، اما هیچ برنامه زمانی مشخصی برای رخداد این اتفاق وجود ندارد. در حال حاضر Node با مشتریانی از قبیل Periscope Data، BlueJeans Network و Pagerduty کار می­کند. فاطمی امیدوار است از بودجه شرکت برای دو برابر کردن تعداد کارمندان Node و افزایش تعداد مشتریان استفاده کند. در حالی که او ادعا می­کند که شرکت Node هیچ رقیب مستقیمی ندارد، می­گوید ممکن است فروشندگان داده­ها یا راه حل های پیش بینی شده در صنعت فروش و بازاریابی به عنوان رقیب شرکت ظاهر شوند. Node هیچگونه اطلاعاتی در مورد میزان درآمد آن فاش نکرده است.

فاطمی می­گوید: «اتصال به افراد مناسب در پایان روز (چه به عنوان یک کارآفرین، چه به عنوان یک فرد) همان چیزی است که به تغییر فرصت­های زندگی منجر می­شود. ما به دنبال کشف چیزها، افراد، شرکت ها و فرصت­هایی هستیم که هرگز حتی متوجه وجود آن­ها نشدیم.»

در سال ۲۰۱۱ بود که فاطمی از طریق یک دوست متقابل کوبان را ملاقات کرد. او کوبان را «یکی از شگفت­انگیزترین شرکایی که می توانید برای کسب و کار خود داشته باشید» می­نامد. اعتقاد کوبان به اینکه هوش مصنوعی یک ابزار قدرتمند برای کارآفرینان خواهد بود نیز به او کمک می­کند. کوبان در کنفرانس SXSW ماه مارس گفت: «من به شما می گویم، نخستین تریلیونرهای جهان درصدد روی آوردن به کسی هستند که A.I. و تمام مشتقات آن را مدیریت می­کند و آن را به شیوه­ای به کار می­برد که ما هیچ وقت فکر نمی­کردیم».

هنگامی که از فاطمی پرسیده می­شود که آیا امیدوار است اولین تریلیونر مشتری شرکت مبتنی بر A.I. او باشد، او چنین می­گوید: «قطعا ما در اینجا رویاهای بزرگی داریم و نوع نگاه ما به این موضوع (پیمودن مسیر ترقی یا ساکن ماندن) است».
برچسب: گوگل ، Node ، فالون فاطمی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آب و هوا
كمينه:۲۵.۲۷°
بیشینه:۲۵.۲۷°
وضعيت:صاف
سرعت باد:۵.۱۴ km/h
رطوبت:۳۶%
 
۲۵.۲۷ | ۲۵.۲۷
تصاویر