نماینده مردم میانه گفت: منادی گزینه پیشنهادی ما برای تصدی پست وزارت علوم است و فعلا این گزینه منتفی نیست و منتظر پاسخ رئیس‌‌جمهور هستیم
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۷ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۶ - 2017 August 28
معرفی علیرضا منادی به‌‌عنوان گزینه پیشنهادی مجمع برای تصدی پست وزارت علومبه گزارش راه نیوز به نقل از آناج، یعقوب شیویاری در گفت‌‌‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی در خصوص شایعه منتفی شدن گزینه پیشنهادی نمایندگان آذربایجان‌‌شرقی برای تصدی وزرات علوم، اظهار کرد: دکتر منادی از شخصیت‌‌های برجسته استان ماست و با توجه به این مسئله که رئیس جمهور صلاح دیده بود وزیری از آذربایجان معرفی نکند در نامه‌‌ای به ایشان منادی را به عنوان یکی از گزینه‌‌های وزارت علوم معرفی کردیم؛ هرچند ربیعی، حاتمی و حتی رحمانی فضلی به نوعی آذری زبان هستند ولی از دیار خود آذربایجان کسی معرفی نشده است.

وی ادامه داد: در مجمع نمایندگان آذربایجان‌‌شرقی تصمیم گرفتیم که دکتر منادی را معرفی کنیم هرچند ظاهرا این قضیه منتفی است و گزینه‌‌های دیگری هم مد نظر رئیس جمهور است.
نماینده مردم میانه در مجلس با بیان اینکه به دلیل تعطیلی مجلس خبر موثقی در دستمان نیست، خاطرنشان ساخت: مجمعمان تشکیل نشده و اطلاع خاصی نداریم و حتی نمی‌دانیم که نامه‌‌ای که به رئیس جمهور نوشته‌‌ایم به دست رئیس‌‌جمهور رسیده است یا خیر.
وی توضیح داد: ما گزینه‌‌مان را پیشنهاد کردیم تا آقای منادی جزو گزینه‌‌های مد نظر برای این پست باشد و در واقع هم نمی‌توان فشار بیشتری به رئیس جمهور آورد چون شرایط خاص خودش را دارد ولی ما پیگیر هستیم که یک وزیر از آذربایجان‌‌شرقی در کابینه حضور داشته باشد.
شیویاری با اشاره به اینکه پزشکیان به عنوان نایب رئیس مجلس قول داده تا وزیری از آذربایجان معرفی شود، تاکید کرد: ما باید پیگیری هایمان را انجام دهیم هرچند دکتر منادی تنها گزینه پیشنهادی ما نیست و می‌توان در کابینه از وزرایی دیگر نیز استفاده کرد.
وی یادآور شد: به‌‌خاطر هفته دولت این هفته مجلس از روز دوشنبه آغاز به کار خواهد کرد و قطعا پیگیر این مساله خواهیم بود تا از دیار آذربایجان نماینده‌‌ای در کابینه حضور داشته باشد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آب و هوا
كمينه:°
بیشینه:°
وضعيت:
سرعت باد: km/h
رطوبت:%
 
|
تصاویر