ترافیک مسیر شمال به جنوب محور قدیم کرج-قزوین در محدوده قزوین تا آبیک پرحجم و روان است. به گزارش ایسنا، براساس آخرین گزارش‌های دریافتی پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، وضعیت جوی و ترافیکی تا ساعت 7 امروز(چهارشنبه) به شرح زیر است:
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۱ - ۰۷ تير ۱۳۹۶ - 2017 June 28

ترافیک:

باند جنوبی آزادراه کرج-قزوین(محدوده پایانه شهید کلانتری تاپل فردیس) - نیمه سنگین، باند جنوبی آزادراه تهران-کرج(از پل فردیس تا پل کلاک) - نیمه سنگین، مسیرشمال به جنوب محور هراز(محدوده سه راهی لاسم) - پرحجم و روان، مسیر شمال به جنوب محور قدیم کرج-قزوین(محدوده قزوین تا آبیک) - پرحجم و روان و سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.


محورهای مسدود:

محور اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور استهبان-نی ریز در استان فارس و محور فرعی رودبار-کهنوج-قلعه گنج در جنوب استان کرمان مسدود هستند.


محورهای دارای محدودیت:


آزادراه قم به تهران از 29 فروردین تا 20 شهریور،  محدوده عوارضی تا کیلومتر 12.5 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه هر هفته از ساعت 08:00 تا 17:00 و روزهای سه‌شنبه از ساعت 08:00 تا 12:00 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه، ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

محور کرج-چالوس از  یکم اردیبهشت تا 20 شهریور، محدوده میدان امیر کبیر تا تونل کندوان، کیلومتر صفر تا 75 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه هر هفته از ساعت 08:00 تا 17:00 و روزهای چهار شنبه از ساعت 08:00 تا 12:00 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.

آزادراه رشت-قزوین از 16اردیبهشت تا 20 شهریور، روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه هر هفته از ساعت 08:00 تا 18:00 و روزهای چهار شنبه از ساعت 08:00 تا 14:00 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.

آزادراه قم به تهران از 16 اردیبهشت تا 31 مرداد محدوده کیلومتر صفر تا 30 حدفاصل عوارضی حرم تا پل فرودگاه امام خمینی(ره) روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه هر هفته از ساعت 08:00 تا 18:00 و روزهای سه‌شنبه و پنجشنبه از ساعت 08:00 تا 14:00 به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

محور بوئین زهرا-اشتهارد حدفاصل انتهای حوزه تا محدوده شهری و محور اشتهارد-ماهدشت حدفاصل انتهای محدوده شهری تا پلیس راه ماهدشت و محور ماهدشت-کیانشهر از کیلومتر صفر تا 45 - از 16 خرداد تا 20 شهریور،  روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 07:00 تا 17:00 به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

محور دیزین-شمشک کیلومتر صفر الی 21 از  27 خرداد الی 30 آبان روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه هر هفته از ساعت 7:00 تا 18:00 به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به علت انجام عملیات راهسازی مسدود می‌شود.

برچسب: ترافیک
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آب و هوا
كمينه:°
بیشینه:°
وضعيت:
سرعت باد: km/h
رطوبت:%
 
|
تصاویر